Aktualne oferty pracy

o.firmie_zdj_01

Chcesz pracować w Centrali Małpka S.A. ?
Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki, aby znaleźć interesujące Cię oferty i aplikuj już dziś.

Jeżeli nie znalazłeś interesującej Cię oferty pracy, a chciałbyś dołączyć do zespołu specjalistów Małpka S.A. skorzystaj z poniższej opcji aplikacji spontanicznej.
Twoje zgłoszenie zostanie przeanalizowane i umieszczone w naszej bazie danych pod kątem przyszłych projektów rekrutacyjnych.
Dane personalne
Załączniki

Nasze departamenty

Struktura organizacyjna – razem do celu!Centrala sieci Małpka Express podzielona jest na osiem Departamentów oraz cztery Działy, które na co dzień działają w ramach wyznaczonych kompetencji i odpowiedzialności – wspólnie realizując strategiczne cele Małpka S.A.

Departement Personalny

Odpowiedzialny za realizację całości polityki personalnej w Małpka S.A. oraz rekrutacje i szkolenie kandydatów na Partnerów Prowadzących Sklep.

Dział Controllingu

Dział Controllingu składa się ze specjalistów zajmujących się badaniem rentowności całej spółki oraz poszczególnych sklepów, tworzeniem budżetów oraz planów finansowych i kontrolą ich realizacji.

Departament Finansowy

Grupa specjalistów odpowiadających za realizację strategii finansowej spółki oraz wzajemne rozliczenia z podmiotami współpracującymi.

Dział Ekspansji

Zespół ekspertów posiadających wiedzę z dziedziny lokalnych rynków nieruchomości, szukających lokale po wynajem odpowiadające wymogom sieci. Jest jednocześnie odpowiedzialny za adaptację lokali do standardu jaki można zobaczyć w sklepach Małpka Express.

Departament Informatyki

Zajmuje się tworzeniem i rozwijaniem systemów informatycznych we wszystkich obszarach działania Spółki, a znajdujący się w jego strukturze Dział Help Desk służy pomocą codziennie w godzinach funkcjonowania sklepów.

Departament Logistyki

Zarządza łańcuchem dostaw towaru do sklepów Małpka Express. Planuje zapotrzebowanie , a następnie składa zamówienia. Zabezpiecza dostępność towaru tak, by w sklepach było dostępne 100 % asortymentu.

Departament Marketingu

Prowadząc badania i analizy dokonuje wyboru asortymentu dostępnego w sklepach Małpka Express oraz jest odpowiedzialny za szeroko rozumianą strategię marketingową i merchandisingową sieci.

Departament Sprzedaży

Po zakończeniu adaptacji i wyposażeniu lokalu Małpka Express przejmuje go wraz z Partnerem Prowadzącym Sklep. Prowadzi także nadzór nad uruchomieniem sklepów oraz bieżącą kontrolę nad funkcjonującymi sklepami.

Departement Handlowy

Zespół specjalistów odpowiedzialnych za realizowanie polityki handlowej spółki, oraz negocjacje z dostawcami towarów do sieci sklepów Małpka Express.

Departament Kontroli i Nadzoru

Pracownicy tego Departamentu na co dzień czuwają nad odpowiednią realizacją standardów sieci Małpka Express, a także prawidłowym przeprowadzaniem inwentaryzacji.

Dział Administracji

Dział odpowiedzialny m.in. za utrzymywanie porządku w dokumentacji, kompletowanie, segregowanie oraz rejestrowanie pism i korespondencji.

Dział Prawny

Zadaniem działu jest obsługa prawna całej organizacji poprzez m.in. kontrolę prawną przeprowadzanych transakcji, podpisywanych umów, analizę zgodności z przepisami wszelkich działań biznesowych.